A szakma nagykövetei

2019/2020

Tanyi Gábor

NYSZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Palicska Péter

NYSZC Bencs László Szakközépiskolája 

Ambrus Lajos

NYSZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Paronai János

 NYSZC Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Beke Zoltán

NYSZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Domonkos Dávid

NYSZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Ambrusz László

NYSZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma

Budainé Méhész Erzsébet

NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Bodóné Erős Rózsa

NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

2018/2019

Soltész Attila

NYSZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Magyar Csaba

NYSZC Bencs László Szakközépiskolája

Krajnyák Ferenc László

NYSZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Hódiné Zelinkó Erika

NYSZC Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Dombrádi Gábor

NYSZC Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Simon János

NYSZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Szurovcsják Ilona

NYSZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Kovács László

NYSZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma

Virga Dávid

NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Muri Ágota

NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

2017/2018

Bojtos Attila

NYSZC Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Bistei Norbert

NYSZC Bencs László Szakközépiskolája

Vári Zoltán

NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Lukovics György

NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Cziva István

NYSZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

dr. Alföldi István

NYSZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Bertók Tamás

NYSZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Gyimesi Gábor

NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Gulyás Zsolt

NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Dr. Sztányi István

NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Gáva Attila

NYSZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma

Kató Sándor

NYSZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma

Dr. Kovács Mihályné (Valika)

NYSZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Magocsa János

NYSZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Siket Sándor

NYSZC Bencs László Szakközépiskolája

2016/2017

Bodnár Gáspár

NYSZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma

Csákiné Dudás Enikő Emese

NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Dr. Bánóczi Zoltán

NYSZC Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Dr. Bodzás Sándor

NYSZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Fótos Andrea

NYSZC Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Garai Zoltán

NYSZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Gibáné Guthy Judit

NYSZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma

Görömbei Sándorné

NYSZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

ifj. Krajnyák László

NYSZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Jánvári Zsolt

NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Kelemenné Bákonyi Gabriella

 NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Kerti Andor Károly

NYSZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma

Kola János

NYSZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Kulcsárné Fejes Anita

NYSZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Nyíri László

NYSZC Bencs László Szakközépiskolája

Rabócsi Renáta

NYSZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Szoboszlai Gyula

NYSZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Szűcs Csilla Tímea

NYSZC Bencs László Szakközépiskolája

Váradi Istvánné

NYSZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Zombor Szabolcs

NYSZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma

Megtalál minket a legnépszerűbb közösségi oldalakon is!

Kohéziós alap
Szociális Alap