Közzétételi lista

Főigazgató: Gurbánné Papp Mária. Telefonszám: 06 70/1980- 050. E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Kancellár: Pájer Attila Telefonszám: 06 70/1980-052. E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Gazdasági vezető: Lukács Gyöngyi Telefonszám: 06 70/1980- 051. E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Szakmai főigazgató-helyettes: Pivonka Szilvia Telefonszám: 06 70/1980-061. E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum Közbeszerzési szabályzata.

Közbeszerzési tervek:

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Bencs László Szakközépiskolája közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közbeszerzési terve
A Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma közbeszerzési terve

Centrum és tagintézményenkénti összesített közzétételi lista elérhetőségei.

Tagintézményeink közzétételi listája:

Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Bencs László Szakközépiskolája közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Tiszavasvári Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma közzétételi lista elérhetőségei.

Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma közzétételi lista elérhetőségei.