„Mesterségem címere….. !”

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum pályaorientációs céllal farsangi pályázatot hirdetett „Mesterségem címere….. !” címmel az óvodás- és alsó tagozatos kisiskolás korosztály számára. A kicsiknek egy-egy szakma képviselőjeként kellett jelmezt választaniuk, majd a beöltözött csoportról készült képet elküldeniük.

A zsűri választása alapján

 

az I. helyezett a Gyermekek Háza Déli Óvoda, Kertvárosi Csicsergő Tagintézményének Mókus Csoportja,

a II. helyezett a Bem József Általános Iskola Herman Ottó Tagintézményének 1. osztályos tanulói,

a III. helyezett pedig a Búzaszem Nyugati Óvoda Városmajori Tagintézményének Csipet-Csapat csoportja lett.

 

Ez a pályázat lehetőséget adott arra, hogy a gyerekek otthon a szüleikkel, valamint az óvodában-iskolában a nevelőikkel közösen elbeszélgessenek a különböző szakmákról, azok jellegzetességeiről, a hozzájuk kapcsolódó tevékenységekről, így ismerkedve meg a szakmákkal játékos formában.

A nyertes csoportok egy jó hangulatú délelőttöt tölthettek a Centrum Digitális Közösségi Alkotóműhelyében, ahol sokat játszhattak, tapasztalhattak. A délelőtt során megvendégeltük őket, és átadásra kerültek a nyeremény részét képező sportszerutalványok is, melyeket a gyerekek igényei szerint használhatnak fel.

 

A Digitális Közösségi Alkotóműhelyben készült képeket a galériában tekinthetik meg.

Elérhetőségek

 4400 Nyíregyháza, Dugonics u. 10-12.
 centrum@nyiregyhaziszc.hu
 +3642512371

Hírlevél

Search