Szakképzés Európai Hete - Pályázatok eredményhirdetései

Idén már negyedik alkalommal került átadásra az iskolák javaslatára a szakma nagykövete cím, amelyet az iskoláink olyan volt tanulóinak adományozunk, akik sikeresek szakmájukban és ezáltal életútjukkal példát mutathatnak tanítványainknak és a pályaválasztás előtt álló fiataloknak. A nagykövetek az ifjúság példaképei lehetnek.

A rendezvény nyitányaként sor került a kiírt pályázatok eredményhirdetésére is.

A rendezvényen készült képeket a galériában tekinthetik meg.

 

„Építs robotot!” címmel meghirdetett pályázat óvodások számára:

Közel 150 pályamű érkezett be, nagyon találékonyak és kreatívak voltak a pályázók, ezért nagyon nehéz dolga volt a szakmai zsűrinek a döntés meghozatalában. A nyertesek a LEGO Manufacturing Kft. felajánlásának jóvoltából értékes díjazásban részesültek.

 

1. helyezett: Kiss Dávid  
2. helyezett: Drenyószki Kíra  
3. helyezett: Demeter Péter György  

 

A „Szakmák gyerek szemmel” megnevezésű pályázat alkalmával olyan rajzokat vártunk a térség általános iskolásaitól, amelyeken keresztül bemutatják, hogy ők milyennek látják nagyapájuk mesterségét. Az első három helyezett a National Instruments Hungary Kft. felajánlásának jóvoltából értékes nyereményt kapott.

 

1. helyezett: Palicz Milla Milica, 6/B
Kodály Zoltán Általános Iskola
 
2. helyezett: Somogyi Zoé, 6./a
Móricz Zsigmond Általános Iskola
 
3. helyezett: Elek Liza Flóra, 6. osztály
Kodály Zoltán Általános Iskola
 

 

„Szakma werkfilm” címmel hirdettünk meg pályázatot a szakképzésben tanuló diákok számára. Olyan kisfilmeket vártunk a pályázóktól, amelyben iskolájukat mutatják be, azt, hogy miért érdemes ott tanulni. Az első három helyezett a National Instruments Hungary Kft. felajánlásának jóvoltából értékes nyereményt kapott.

1. helyezett: Ésik Dominik, Nyíregyházi SZC Wesselényi
1. helyezett videó 
2. helyezett: Lengyel Alex Attila, Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál 2. helyezett videó
3. helyezett: Orbán Enikő, Nyíregyházi SZC Zay
3. helyezett videó 

 

Hírek, cikkek:

https://www.nyiregyhaza.hu/galeriak/europai-szakkepzesi-het-2019

Elérhetőségek

 4400 Nyíregyháza, Dugonics u. 10-12.
 centrum@nyiregyhaziszc.hu
 +3642512371

Hírlevél

Search