GINOP-6.2.3 - Tudásmegosztás

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum 2019. december 4-én a Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma Aulájában a GINOP-6.2.3-17-2017-00017 „Nyíregyházi Szakképzési Centrum átfogó fejlesztése” projekt előrehaladásáról, az előttünk álló feladatokról tartott megbeszélést.

A rendezvényen az igazgatók, igazgatóhelyettesek, gyakorlatioktatás-vezetők, munkaközösség-vezetők, az érdekvédelmi szervezetek (KT, Szakszervezet, Pedagógus Kar) képviselői vettek részt.

Zsigó Zsolt, a DKA szakmai vezetője ismertette a Digitális Közösségi Alkotóműhely adta jövőbeni lehetőségeket.

Gurbánné Papp Mária főigazgató asszony és Pájer Attila kancellár a szakképzés változásairól is tájékoztatta a jelenlévőket.