Tájékoztatás - Új információ 2020.03.16-ról

Kedves Diákjaink! Tisztelt Szülők! Kedves Kollégák!

Orbán Viktor miniszterelnök úr bejelentése alapján 2020.03.16-tól kezdve A DIÁKOK NEM LÁTOGATHATJÁK AZ OKTATÁSI INTÉZMÉNYEKET HAZÁNKBAN, az oktatás e-learning (elektronikus oktatás) keretein belül fog megvalósulni.

https://koronavirus.gov.hu/…/orban-viktor-rendkivuli-bejele…

Ezért kérjük a diákokat, hogy 2020.03.16-tól maradjanak otthon; mindenkit értesíteni fogunk a hétfői napon elektronikus úton (a KRÉTA rendszeren keresztül, e-mailben vagy az osztályok közösségi csoportjain keresztül) azzal kapcsolatban, hogy milyen módon fog megvalósulni tagintézményeinkben az oktatás ezt követően. Kérjük mindenki türelmét a kialakult helyzettel kapcsolatban, várjuk meg a hétvégére ígért rendeleteket, várjuk meg fenntartónk iránymutatását, és amint érdemben tudunk információt megosztani Veletek, Önökkel, mindenkit értesíteni fogunk.

Köszönjük türelmüket!

Tisztelettel:

Gurbánné Papp Mária főigazgató, és Pájer Attila kancellár

 

 


 

Elérhetőségek

 4400 Nyíregyháza, Dugonics u. 10-12.
 centrum@nyiregyhaziszc.hu
 +3642512371

Hírlevél

Search