GINOP-5.2.4_Gyakornoki program_közlemény

Tájékoztatás a gyakornoki programban résztvevő vállalkozások számára

 

Tisztelt Projektmegvalósító, pályázatot benyújtani kívánó Vállalkozás!

 

A koronavírus járvány miatt a kormány által kihirdetett veszélyhelyzet és az azzal járó, fokozatosan szigorodó korlátozások miatt kérjük az alábbi szempontok figyelembevételével szíveskedjenek felvenni a kapcsolatot a Nyíregyházi Szakképzési Centrum illetékes kollégáival:

- A pályázatba bevont gyakornokok IGR regisztrációjának kezelése (Irányító lap) online módszerrel valósul meg. Ezért kérjük, hogy a Kormányhivatal által kiadott Irányítólapot, a gyakornok által aláírtan, szkennelve küldje meg a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre. Az e-mailben beérkezett irányítólap(oka)t nyomtatás és a centrum részéről történő aláírás után küldjük vissza e-mailben a beküldő, vagy a projektben résztvevő vállalkozás e-mail címére.

- A már folyamatban lévő projektek esetében is kérjük, hogy törekedjenek az online kapcsolattartás megvalósítására.

- Amennyiben személyesen (elkerülhetetlen esetben) szeretnék felkeresni kollégáinkat, kérjük, hogy azt telefonon történt előzetes egyeztetést követően tegyék meg. 

 

Kollégáink készséggel állnak rendelkezésre az alábbi telefonszámokon:

Juhászné Kalmár Beatrix titkárságvezető         06-30/536-1177

Kuchta Nikoletta vállalati kapcsolattartó           06-70/527-3096

 

Tisztelettel:

 

Gurbánné Papp Mária                    Pájer Attila

       főigazgató                                  kancellár

 

 

Elérhetőségek

 4400 Nyíregyháza, Dugonics u. 10-12.
 centrum@nyiregyhaziszc.hu
 +3642512371

Hírlevél

Search