Kamarai kitüntetések

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara minden évben kitüntető címeket adományoz a sikeresen működő megyei vállalkozásoknak, valamint a szakképzés terén kiemelkedő teljesítményt nyújtó oktatóknak és tanulóknak.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamara Elnöksége 2020. április 28-i elnökségi határozatával döntött az alábbi kamarai kitüntetések odaítéléséről.

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum tanulói és dolgozói az alábbi kitüntető címeket kapták:

Szakképzési díjak

• "Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szakképzéséért”
    • Gazda Sándor Mihály
  • "Kiváló Tanuló"
    • Groska Dávid (Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma)
    • Kiss Máté (Nyíregyházi SZC Teleki Blanka Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
    • Kósa Ákos (Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma)
    • Pásztor Andrea Ildikó (Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma)
    • Prisztyák László (Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma)
    • Szilágyi Krisztina (Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi- Vízügyi Szakgimnáziuma)
    • Vass Zsolt (Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma)

A "Kiváló Tanuló" kitüntetések átadása iskolai keretek között történik a gyakorlati vizsgák alkalmával.

Gazdasági díjak

• "Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kereskedelmi és Iparkamaráért" - Dankó László egyéni vállalkozó (Nyíregyháza)
  • "Év Vállalkozása" - Marso Kft. (Nyíregyháza)
  • "Év Ipari Vállalkozása" - Quick 2000 Kft. (Tiszavasvári)
  • "Év Kereskedelmi Vállalkozása" - Nyír-Márvány Kft. (Gávevencsellő)
  • "Év Kézműves Vállalkozása" - Topjánszki Irén egyéni vállalkozó (Tiszanagyfalu)
  • "Év Szolgáltató Vállalkozása" - Nyírség-Szervíz Kft. (Nyíregyháza)

A kialakult járványügyi veszélyhelyzetre való tekintettel a díjátadó ünnepségre egy később időpontban kerül sor.

A kitüntetéshez ezúton is valamennyi díjazottnak gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Pekó László

kamarai elnök