A szakképzés ifjú tehetségei 2019.

A Nyíregyházi Szakképzési Centrum 2019.05.10-én, harmadik alkalommal egy ünnepség keretében köszöntötte a szakképzés ifjú tehetségeit. A rendezvényre az országos szakmai versenyek eredményei alapján a Nyíregyházi Szakképzési Centrum tagintézményeinek 48, főként végzős tanulója kapott meghívást.

 

Országos Szakmai Tanulmányi Verseny

Kiss Patrik, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma

Vas Bertalan, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Hollik Mihály, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Miski Gergő, 3. helyezett, Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma

Kovács Kitti, 4. helyezett, Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma

Litkei László Ádám, 4. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Csengeri Ferenc, 4. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Vass Zsolt, 5. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Hadzsi Tibor, 5. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Maklári Bence, 6. helyezett, Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma

Vasvári Dániel, 6. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Gyüre Béla, 6. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Tóth Lajos, 7. helyezett, Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Szabó Attila, 7. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Tóth István, 8. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Csizmarik Zoltán, 9. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Matolcsi László, 9. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Szabó Klaudia, 10. helyezett, Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma

Balogh Mihály, 11. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Szekeres Tamás, 12. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

 

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

Dunai László, 1. helyezett, Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Papp Szabolcs, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Kovács Krisztián, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Zsemberi Tamás, 3. helyezett, Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

 

Ágazati és Ágazaton Kívüli Szakmai Érettségi Vizsgatárgyak Versenye

Groska Dávid, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Illés Máté, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Tálas László József, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Rózsa Barbara, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Torma Szabolcs, 3. helyezett, Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Kardos Dóra Viktória, 3. helyezett, Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Molnár Brigitta, 4. helyezett, Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Nyíri Emese, 5. helyezett, Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma

Soltész Imola Veronika, 7. helyezett, Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Vajsz Viktória, 7. helyezett, Nyíregyházi SZC Vásárhelyi Pál Építőipari és Környezetvédelmi – Vízügyi Szakgimnáziuma

Andalik Vanda, 10. helyezett, Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

   

Autótechnika Országos Tanulmányi Verseny

Ampervadászok csapat: Debrenszki Zoltán, Kovács Erik, Vasvári Dániel, 1. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

 

Országos Egészségügyi és Szociális Tudományos Diákkonferencia

Kósa Zsófia, 1. helyezett, Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

Kósa Andrea, 1. helyezett, Nyíregyházi SZC Zay Anna Egészségügyi, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

    

Tudományos Diákkörök XIX. Kárpát-medencei Konferenciája

Vas Bertalan, 1. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

 

XXII. Országos Elektronikai Konstrukciós Verseny

Vas Bertalan, 3. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

Csengeri Ferenc, 5. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

 

Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny

Gyeskó Anikó, 1. helyezett, Nyíregyházi SZC Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Csurka Máté, 5. helyezett, Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

 

Szép Magyar Beszéd Verseny

Filep Fanni, különdíj, Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

 

Bolyai Matematika Csapatverseny

Szabó Ákos, Gál Péter, Páll Dominik, Pap Dániel Péter, 1. helyezett, Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

Szabó Ákos, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma

 

Arany Dániel Országos Matematikaverseny

Páll Dominik, döntőbe jutott 1-14. helyezett, Nyíregyházi SZC Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégiuma (május végén lesz eredményhirdetés)

 

Magyar Science on Stage Fesztivál

Tóth Bence, fődíj, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

 

Makerfair Kiállítás az Olasz Iparkamara pályázatára

Tóth Bence, innovációs díj, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

 

ATAST (Tunisian Association for the future of Science and Technology) I-FEST² tudományos és technikai fesztivál

Tóth Bence, 2. helyezett, Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma

 

tekerd! csoport

Mester Róbert, országos és nemzetközi elismerés a társadalom részéről, Nyíregyházi SZC Wesselényi Miklós Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

 

A Szakképzési Centrum által alapított Szakképzésért-díjat tanulóként első alkalommal Tóth Bence, a Nyíregyházi SZC Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma diákja kapta meg.

 

A rendezvényen a sajtó-, valamint a centrum munkatársai által készült képeket a galériában tekinthetik meg.

 

Médiában megjelent hírek, cikkek:

https://szon.hu/helyi-kozelet/a-szakkepzes-ifju-tehetsegei-3042121/

https://www.nyiregyhaza.hu/galeriak/dijatado-unnepseg-a-szakkepzesi-centrumban

https://www.nyiregyhaza.hu/post/a-szakkepzes-ifju-tehetsegeit-unnepseg-kereteben-koszontottek-nezze-meg-a-felveteleket-2019-05-13

 

Elérhetőségek

 

4400 Nyíregyháza, Dugonics u. 10-12.


E-mail: centrum@nyiregyhaziszc.hu


Telefon: 42/512-371

 

Hírlevél

Adja meg az email címét és értesítjük minden újdonságról

Search