A Nyíregyházi Szakképzési Centrum 2019. december 17-én tartotta immár 5. alkalommal szép hagyománynak számító karácsonyi ünnepségét. A helyszín ezúttal is a Nyíregyházi Szakképzési Centrum Központi Képzőhelyének aulája volt. A színvonalas rendezvényen a Centrum 10 tagintézményének legkiválóbb tanulói (100 diák), az intézmények vezetői és meghívott vendégei voltak jelen. Az ünnepséget megtisztelte jelenlétével dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza Megyei Jogú Város alpolgármestere is.

Gurbánné Papp Mária Főigazgató Asszony, majd dr. Ulrich Attila, Nyíregyháza Megyei Jogú Város alpolgármestere köszöntötte az ünnepség résztvevőit. A tiszalöki Teleki Blanka tagintézményünk diákjainak tartalmas, meghitt műsorát követően a rendezvény a meghívott tanulók jutalmazásával folytatódott. Az ajándékozás méltó elismerése volt az elmúlt tanév szakmai teljesítményének, és egyben meghitt karácsonyi hangulatot teremtett.

Mindenki névre szóló oklevelet és egy ajándékutalványt kapott, majd tagintézményenként közös fotózás következett.