Kedves Fiatalok! Kedves Diákok! Nyíregyháza csatlakozott a Duna Transznacionális Együttműködési Program egyik projektjéhez.

A Talent Magnet projekt célja a tehetséges fiatalok Nyíregyházára vonzása, és itt tartása. Ennek érdekében egy komplex városfejlesztési megközelítésre van szükség, melynek része a megfelelő kulturális és szórakozási lehetőségek, minőségi, de megfizethető lakhatási lehetőségek, erős helyi közösség és természetesen a versenyképes jövedelem, illetve a minőségi munkahelyek.
Közös célunk, hogy a fiatalok jól érezzék magukat Nyíregyházán, ezért szükséges, hogy minél nagyobb rálátásuk legyen arra, min kell változtatni a jövőben.

A projekt részeként egy angol nyelvű kérdőíves felméréssel vizsgálják a fiatalok igényeit és véleményét. Kérjük, hogy szánj rá egy kis időt, és töltsd ki a kérdőívet!

Kattints ide a kérdőív kitöltéséhez !