2021. július 2-án ismét hagyományos módon rendezhette meg tanévzáró ünnepségét a Nyíregyházi Szakképzési Centrum. Pájer Attila kancellár köszöntötte Gurbánné Papp Mária főigazgatót, aki 2021-ben az Innovációs és Technológiai Minisztérium Szakképzésért díj kitüntetésben részesült.

Az egész éves munkájukat megköszönve oktatóink, kollegáink elismerésben részesültek: 4 fő vehette át a Szakképzési Centrum által alapított Szakképzésért-díjat:

• Szabó Zoltán
  • Márföldiné Kotricz Erzsébet
  • Komoróczy Tamás
  • Vigóczki Ferenc

15 fő Elismerő oklevélben részesült:

• Budai Judit
  • Herczku László
  • Kallós Angéla
  • Kapisinszky Péter
  • Víghné Sándor Judit
  • Tóth András
  • Hengsperger István
  • Halmi László Józsefné
  • Róka Sándor
  • Bodócsné Vinnai Klára
  • Csatlós István
  • Galambosné Tari Ágnes
  • Enyedi József
  • Borbélyné Magyar Beatrix
  • Juhászné Kalmár Beatrix

A rendezvényen gratuláltak Baracska Antalnak, aki az Innovációs és Technológiai Minisztérium Szakképzésért díj kitüntetésében részesült, valamint Hammel Józsefnénak és Galambosné Tari Ágnesnek akik Miniszteri Elismerő oklevélben részesültek.

A rendezvényen Gurbánné Papp Mária főigazgató és Pájer Attila kancellár megköszönték a több évtizedes munkáját a nyugdíjba vonuló Gazda Sándor Mihály igazgatónak, aki 22 évig volt a Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakképző Iskola és Kollégium és annak jogelőd intézményének igazgatója.